Za Lochneskou do Skotska

02.10.2024

Za Lochneskou do Skotska

42 žáků naší školy se v týdnu 23. 9. – 30. 9. 2024 zúčastnilo poznávacího zájezdu. Po cestě do Spojeného království jsme několik hodin strávili v Amsterdamu, kde nás čekala procházka historickým centrem a také nezapomenutelná projížďka lodí po vodních kanálech. Hlavním cílem našeho výletu však bylo Skotsko. Navštívili jsme mnoho míst např. městečko Jedburgh, hlavní město Edinburgh, Highlands, jezero Loch Ness, měli jsme možnost vidět i lodní rotační výtah Falkirk Wheel. Na zpáteční cestě domů jsme se v Holandsku zastavili v historické vesničce s větrnými mlýny Zaanse Schans. Věříme, že tento zájezd byl pro děti skvělou příležitostí, jak si procvičit angličtinu, dozvědět se spoustu informací z oblasti zeměpisu, dějepisu, ale také možností, jak se lépe poznat a navázat nová přátelství.
Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie vybraných fotek.
Všechny fotografie ze zájezdu na https://hornickahlucin.rajce.idnes.cz