A co tak přečíst si knížku v angličtině?
What about reading books in English?

Od 1. 5. 2016 naše škola nabízí možnost vypůjčení knih v anglickém jazyce. Knížky jsou psané zjednodušenou angličtinou v úrovních již pro úplné začátečníky až pro pokročilé žáky. Zjednodušená četba nabízí různorodé příběhy z několika žánrů a v případě edice Discover i možnosti vypůjčení audio nahrávky.

Vypůjčení knížek je možné 2 x týdně, v úterý a ve středu od 13:20 do 14:00 hod., v kabinetě u hlavního vchodu. V případě zájmu si knížky mohou vypůjčit i rodinní příslušníci žáků naši školy. Prozatímní počet knížek není velký, avšak postupem času bude počet a žánr knížek navýšen podle požadavků čtenářů.

Seznam knížek, které jsou momentálně v nabídce, je na níže uvedeném odkazu. V seznamu jsou publikace rozděleny podle žánru a úrovně angličtiny a u každé knížky je i stručný obsah. Zájemce si tak může již doma vybrat knížku, kterou by chtěl číst.

Anglická četba

>> Seznam knih v anglickém jazyce k vypůjčení <<